FAZON
Fundacja Fazon w ramach projektu Katalizator Aktywności Zawodowej Plus II dla naszego klienta poszukuje osób na stanowisko: Sprzątaczka biurowa – praca dla OzN.

Sprzątaczka Biurowa

Data publikacji: 27-08-2024
Miejsce Pracy: Wrocław
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Krakowska

Ze względu na misję fundacji oferta jest kierowana do osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności.

Zadania:

  • sprzątanie i utrzymanie czystości w obszarze wskazanym przez przełożonego wg ustalonych standardów;
  • sprzątanie biur, korytarzy, laboratorium;
  • utrzymanie czystości w toaletach (mycie i dezynfekcja);
  • obsługa sprzętu czyszczącego;
  • uzupełnianie środków czystości;

Wymagania:

  • gotowość do pracy w ruchu;
  • entuzjazm w działaniu;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności;
  • odpowiedzialność, uczciwość oraz samodzielność;

Nasz klient oferuje:

  • umowę o pracę – ½ etatu;
  • pracę w zgranym zespole;
  • wolne weekendy;
  • wsparcie doświadczonej kadry kierowniczej;
  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach;

W ramach działań zaplanowanych w projekcie wszystkie osoby otrzymają wsparcie: w postaci zaplanowania kariery.

Zapraszamy do aplikowania.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń