Aktualni do naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Sprzedawca-magazynier

Data publikacji: 11-06-2024
Miejsce Pracy: Krapkowice, Gogolin
Wynagrodzenie: od 4300,00 zł brutto
Stanowisko: Sprzedawca

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta w punkcie sprzedaży detalicznej,
  • wystawianie dokumentów sprzedażowych oraz dokumentów magazynowych,
  • dbanie o prawidłowy obrót dokumentacji zgodnie ze standardami firmy,
  • monitorowanie stanów magazynowych,
  • przyjmowanie dostaw towarów, sprawdzanie towaru pod względem ilościowym,
  • dbanie o właściwe składowanie towaru w magazynie
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Oczekujemy:

  • umiejętności obsługi komputera,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office, w tym Excel,
  • wykształcenia min. średniego,
  • samodzielności w działaniu i dobrej organizacji pracy,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • dokładności i sumienności,
  • komunikatywności,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B.
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klientów

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat i umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę w młodym zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: kadry@sambudrol.pl.