Sprzedawca/Sprzedawczyni w piekarni - studenci także mile widziani

Data publikacji: 23-09-2024
Miejsce Pracy: Warszawa
Wynagrodzenie: 21.67 - 30 zł netto/h
Stanowisko: Sprzedawca
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa zlecenie
Doświadczenie: Nie jest wymagane

Sprzedawca/Sprzedawczyni w piekarni

Lokalizacja – Warszawa

Dla naszego Klienta, sieci piekarni, która produkuje ponad 70 rodzajów pieczywa i bułek oraz ponad 80 wyrobów cukierniczych, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko pracownika sklepu

Oferujemy:

- Umowa zlecenie z naszą spółką

- Szkolenie wdrażające

- Pomoc w uzyskaniu książeczki sanitarno-epidemiologicznej

- Stawka godzinowa od 21.67 zł netto do 24.23 zł netto

- Studenci do 26 r.ż. - 30.00 zł netto

- Praca 5 - 6 dni w tygodniu

- Różne godziny pracy/zmiany - 7, 5 - 13 godzin w zależności od zapotrzebowania

- Minimum 200 godzin miesięcznie

Zadania:

- Obsługa klientów piekarni (znajomość asortymentu)

- Obsługa kasy fiskalnej, krajalnicy i pieca

- Dbanie o porządek w sklepie

- Regularne uzupełnianie półek produktami piekarniczymi

- Dbanie o estetyczny wygląd półek oraz ich czystość

- Wypiekanie niektórych rodzajów pieczywa

- Przygotowywanie kanapek

- Przygotowywanie sprawozdania finansowego na koniec dnia

Wymagania:

- Wysoka motywacja do pracy

- Zaangażowanie, pracowitość i odpowiedzialność

- Dyspozycyjność, gotowość do pracy w soboty

- Umiejętność pracy w zespole

- Wysoka kultura osobista oraz przyjemna aparycja

- Brak nałogów

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń