Pracownik biurowy

Stanowisko kadrowo administracyjne

Data publikacji: 26-08-2024
Miejsce Pracy: Kraków, ul. Grunwaldzka
Stanowisko: Asystent
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Doświadczenie: Wymagane

Zakres obowiązków:

• reprezentowanie firmy w kontaktach z Urzędem Skarbowym , ZUS, bankiem i innymi instytucjami

• sporządzanie deklaracji ZUS

• wypełnianie miesięcznych deklaracji podatkowych PIT4

• przygotowanie dokumentów księgowych i współpraca z księgową biura

• sporządzanie list wynagrodzeń oraz prowadzenie akt osobowych pracowników biura

• wystawianie dokumentów sprzedaży

• sporządzanie umów projektowych, dla podwykonawców i zleceniobiorców

• sporządzanie miesięcznych rozliczeń projektów i zaawansowania ich fakturowań

• rozliczanie delegacji

• prowadzenie kasy

• prowadzenie korespondencji

• bieżąca praca biurowa

• wykonywanie innych poleceń przełożonego

Oczekujemy:

• wykształcenie o kierunku rachunkowość, kadry i płace

• doświadczenie na stanowisku kadrowo-płacowym

• dobrej znajomości obsługi komputera (MS Office) i urządzeń biurowych

• samodzielność, umiejętności planowania i organizacji pracy

Oferujemy:

• umowa o pracę - wymiar etatudouzgodnienia

• stałe godziny pracy – do ustalenia wg wymiaru etatu

• praca w zespole 6 osobowym

• biuro w Centrum Krakowa (rondo Mogilskie)

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń