Dla naszego klienta LOTTE Wedel poszukujemy osób do obsługi gości zwiedzających muzeum Fabryki Czekolady E. Wedel na stanowisku:

Starszy Przewodnik / Starsza Przewodniczka

Data publikacji: 25-06-2024
Miejsce Pracy: Warszawa
Wynagrodzenie: 8000 PLN/m brutto
Stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Zakres obowiązków:

- Oprowadzanie wycieczek i grup po ekspozycjach muzeum Fabryka Czekolady E.Wedel;
- Aktywna i życzliwa obsługa gości podczas wizyt grupowych. Dostrzeganie i reagowanie na potrzeby zwiedzających;
- Podstawowa obsługa techniczna eksponatów i przestrzeni wystawowej oraz pomoc zwiedzającym w obsłudze urządzeń na wystawnie, udzielanie odpowiedzi;
- Kontrola czasu zwiedzania w celu usprawnienia przepływu zwiedzających;

- Reagowanie w sytuacjach awaryjnych zgodnie ze standardami muzeum Fabryka Czekolady E.Wedel i w razie potrzeby udzielanie gościom pierwszej pomocy przedmedycznej;
- Dbanie o wystawę poprzez przestrzeganie i popularyzowanie zasad panujących w muzeum Fabryki Czekolady E.Wedel i egzekwowanie przestrzegania regulaminu muzeum przez gości;
- Szkolenie Przewodniczek / Przewodników, pracowników muzeum Fabryka Czekolady E.Wedel z oprowadzania po ekspozycji oraz konsultowanie wniosków współpracowników w celu wprowadzania udoskonaleń planu zwiedzania;
- Bieżące zapoznawanie się z treścią merytoryczną wystaw stałych i czasowych w celu świadczenia najwyższej jakości usług oprowadzania i uczestnictwo w szkoleniach i innych formach doskonalenia zawodowego organizowanych przez muzeum;
- Zgłaszanie do Lidera usterek i zanieczyszczeń na ścieżce zwiedzania (niedziałające urządzenia, zabrudzenia, zbędne przedmioty itp).

Wymagamy:

- Min. 3 lata doświadczenia w oprowadzaniu grup lub świadczeniu usług przewodnickich (mile widziane doświadczeni w oprowadzaniu grup VIP);
- Gotowość do pracy zmianowej w tym w weekendy i wybrane święta;
- Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym oprowadzenie grup zagranicznych
- Mile widziana znajomość innych języków takich jak francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, ukraiński, rosyjski;
- Zdolność adaptacji do zmieniających się warunków pracy, komunikatywność oraz umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- Udział w innowacyjnym projekcie i realny wpływ na standard świadczonych usług:
- Dostęp do pakietu benefitów pozapłacowych;
- Pracę w dobrze skomunikowanym punkcie Warszawy ok. 5 minut od Dworca Wschodniego i metra Stadion Narodowy.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń