Dla naszego klienta poszukujemy osobę na stanowisko: Starszy specjalista ds. zakupów Lokalizacja: Okolice Otwocka

Starszy Specjalista ds. Zakupów

Data publikacji: 03-09-2024
Miejsce Pracy: Otwock
Stanowisko: Pracownik Biurowy
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Doświadczenie: Wymagane

Dla naszego klienta poszukujemy osobę na stanowisko: Starszy specjalista ds. zakupów

Lokalizacja: Okolice Otwocka

Opis stanowiska:

  • Dokonywanie zakupów zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Negocjowanie cen oraz warunków handlowych kupowanych materiałów, środków trwałych oraz usług
  • Weryfikacja dostawców, analizowanie warunków handlowych
  • Bieżący kontakt z dostawcami w celu rozwiązywania reklamacji
  • Współudział we wdrażaniu strategii zakupowych dla kluczowych dostawców/grup produktowych w celu zapewnienia natychmiastowej i długoterminowej poprawy jakości, kosztów i dostępności materiałów
  • Wprowadzanie nowych dostawców (zgodnie z obowiązującymi procedurami)
  • Udział w projektach prowadzonych przez Dział Zakupów

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze zakupów w firmie produkcyjnej
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie B2/C1
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność logicznego myślenia i prowadzenia negocjacji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość i komunikatywność

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów, w tym ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach oraz współfinansowaną prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Przyjazną atmosferę oraz możliwość rozwoju

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń