Praca Niemcy obsługa maszyny do obróbki drewna

Data publikacji: 05-09-2024
Miejsce Pracy: Oettingen Bawaria
Wynagrodzenie: 2000
Stanowisko: Operator Maszyn

Oferta Pracy dla Stolarza CNC w Oettingen, Bawaria

Poszukujemy doświadczonego stolarza do obsługi maszyn CNC do obróbki drewna w Oettingen, Bawaria. To doskonała okazja dla specjalistów z branży drzewnej!

Twoje zadania:

  • Konfiguracja i obsługa zaawansowanych maszyn CNC do obróbki drewna
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych i kontrola jakości
  • Monitorowanie i nadzór nad procesami obróbki
  • Regularna konserwacja i dbałość o sprzęt

Czego oczekujemy:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (minimum poziom B1)
  • Własny samochód
  • Doświadczenie w pracy z maszynami CNC do obróbki drewna

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: od 2000€ netto miesięcznie
  • Komfortowy system zmianowy: 06:00-14:00 lub 14:00-22:00
  • Korzystny wymiar czasu pracy: 35 godzin tygodniowo (151,67h miesięcznie)
  • Możliwość dodatkowych godzin
  • Bezpłatne zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę

Jak aplikować?

Wyślij swoje CV w języku polskim lub niemieckim na adres: profil@injobs.pl. W tytule wiadomości wpisz: „Praca Niemcy obsługa maszyny do obróbki drewna, imię i nazwisko".

Masz pytania? Zadzwoń do nas od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00 pod numer: +48 572 151 672.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności w międzynarodowym środowisku!

Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z RODO.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Powodzenia!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń