Stolarz frezer obsługa frezarek i wiertarek

Data publikacji: 26-08-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 2000€
Stanowisko: Stolarz

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego stolarza frezera do pracy w Gera, Niemcy. Główne zadania obejmują obsługę frezarek i wiertarek CNC, pracę zgodnie z rysunkami technicznymi oraz produkcję seryjną mebli.

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B1
  • Prawo jazdy i własny samochód
  • Umiejętność czytania kart trasowania w języku niemieckim
  • Zdolność do korygowania ustawień maszyn

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 14,00 € brutto/h + 14,50 € diety dziennej (około 2 000,00€ za 173h)
  • Stabilny grafik: pon-czw 07:00-16:00, pt 07:00-14:45
  • Możliwość pracy na drugiej zmianie przy zwiększonym obciążeniu

Jak aplikować?

Wyślij swoje CV na adres profil@injobs.pl z tytułem: „Stolarz frezer obsługa frezarek i wiertarek, imię i nazwisko"

Kontakt telefoniczny: +48 572 151 672 (pon-pt, 08:00-16:00)

Miejsce pracy: Gera, Niemcy

injobs.pl Sp. z o.o., ul. Mazurska 1, 11-700 Mrągowo

Dołącz klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń