SILVERHAND

Stolarz – montaż w kamperach (Niemcy, Marktschorgast)

Data publikacji: 05-08-2024
Miejsce Pracy: Niemcy, Marktschorgast
Stanowisko: Stolarz
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Zakwaterowanie: Darmowe zakwaterowanie
Doświadczenie: Wymagane

Oferta pracy: Stolarz - montaż w kamperach (Marktschorgast, Niemcy)

Silverhand, renomowana Agencja Zatrudnienia, poszukuje doświadczonych stolarzy do pracy przy montażu elementów drewnianych w kamperach. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia w Niemczech, w miejscowości Marktschorgast.

Co oferujemy?

  • Niemiecka umowa o pracę (nie delegacja)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 14,55 EUR brutto/godz. + 24,00 EUR diety dziennej
  • Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez Pracodawcę
  • Ubezpieczenie dla pracownika i rodziny
  • Możliwość rozwoju zawodowego i długoterminowej współpracy
  • Wsparcie konsultantów Silverhand
  • Regularne zjazdy do Polski
  • Pełne świadczenia socjalne i urlopowe

Zakres obowiązków:

  • Obróbka drewna
  • Montaż mebli i elementów drewnianych w kamperach
  • Heblowanie i szlifowanie

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B

Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji.

Dodatkowe informacje:

Silverhand oferuje również usługi rozliczeń podatków niemieckich i holenderskich oraz Kindergeld. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności w międzynarodowym środowisku!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń