Praca Niemcy stolarz okienny. Darmowe zakwaterowanie. Umowa niemiecka.

Data publikacji: 15-07-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 2200€
Stanowisko: Stolarz

Praca dla stolarza okiennego w Niemczech - wyjątkowa okazja!

Poszukujemy doświadczonego stolarza okiennego do pracy w Kirchstockach, Niemcy. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia i możliwość rozwoju zawodowego.

Zakres obowiązków:

  • Rekonstrukcja historycznych elementów budynków
  • Montaż zabytkowych okien i drzwi zgodnie z normami RAL
  • Wykonywanie klasycznych i nowoczesnych połączeń drewnianych
  • Prace montażowe i instalacyjne
  • Obsługa i konserwacja specjalistycznych maszyn stolarskich
  • Przygotowywanie rysunków technicznych i szkiców
  • Dodatkowe prace z zakresu obróbki szkła, metalu i muru

Oferujemy:

  • Pracę na jedną zmianę z możliwością nadgodzin
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 13,50 € brutto + 4 € za każdą przepracowaną godzinę
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Umowę o pracę zgodną z niemieckim prawem
  • Wsparcie polskojęzycznego opiekuna

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • Własny samochód

Jak aplikować?

Wyślij swoje CV w języku polskim lub niemieckim na adres: profil@injobs.pl. W tytule wiadomości wpisz: „Praca Niemcy stolarz okienny, Imię i nazwisko".

Kontakt telefoniczny: +48 572 151 672 (pon-pt, 8:00-16:00)

Informacje dodatkowe:

Miejsce pracy: Kirchstockach, Niemcy

Wynagrodzenie:

około 2200€ miesięcznie

Prosimy o dołączenie klauzuli RODO do aplikacji. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń