Szukamy stolarza z doświadczeniem

Stolarz - praca w Prószkowie

Data publikacji: 03-10-2024
Miejsce Pracy: Prószków
Stanowisko: Stolarz
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat

Stolarz

Opis stanowiska:

Praca przy produkcji okien oraz drzwiFrezowanie, cięcie i wiercenie drewna zgodnie ze zleceniemSkładanie oraz montaż drewnianych elementówKontrolowanie jakości wytwarzanych wyrobówWspółpracowanie z pozostałymi pracownikami

Wymagania:

Umiejętność czytania prostych rysunków technicznychChęć do rozwijania umejętnośći w obszarze stolarstwa i nauki w tym zakresieSumienność oraz dokładność w wykonywaniu wyznaczonych pracSamodzielność ale także umiejętność do pracy w zespoleMile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

Oferujemy:

Umowę o pracę - zatrudnienie bezpośrenio przez pracodawcęDobre wynagrodzenie stałe+premiePakiet medyczny Luxmed i ubezpieczenie grupoweStabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmieMożliwość nauki i zdobywania cennego doświadczeniaRabaty na produkty wytwarzane przez firmęPracę w zgranym zespole, w firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń