Stylistka paznokci

Stylistka paznokci- manikiurzystka- praca w Warszawie od zaraz

  • Data publikacji:
  • 09-08-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Wynagrodzenie:
  • 4000
  • Stanowisko:
  • Stylista

Stanowisko: stylistka paznokci- manikiurzystka

Miejsce pracy: Warszawa, Ursus

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w zawodzie minimum rok
  • specjalista w branży paznokciowej, manicure, pedicure, hybryda, żel, akryl
  • osoba sympatyczna, odpowiedzialna, pracowita i doświadczona w pracy z klientem

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • manicure, pedicure, hybryda, żel, akryl
  • przedłużanie paznokci
  • dezynfekcja i utrzymywanie czystości w salonie
  • mile widziana umiejętność wykonywania henny, laminacji brwi i rzęs

OFERUJEMY:

  • stale zatrudnienie i pełen zakres godzin
  • możliwość pracy w  nadgodzinach

Pomożemy Ci w organizacji transportu z każdego miejsca w Polsce.

Posiadamy również inne ciekawe oferty na terenie Polski np.: magazyny, montaż światłowodów, zbiory i wiele innych!

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: Daria +48577901944

Zapraszam również do kontaktu na Skype, WhatsApp, Viber, Telegram!

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 !

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

Праця майстра манікюру від зараз у Варшаві

Посада: стиліст майстер манікюру

Місце праці Варшава, Урсус

Вимоги:

  • Досвід роботи мінімум рік
  • фахівець нігтьової індустрії, манікюру, педикюру, гібридного манікюру, гелю, акрилу
  • приємна, відповідальна, працьовита та досвідчена особа

Обов’язки:

  • манікюр, педикюр, гель, гібрид, акрил
  • нарощування нігтів
  • дезінфекція та дотримання чистоти в салоні
  • вітається вміння фарбування та ламінації брів та вій

Пропонуємо:

  • постійна зайнятість та повний набір годин
  • можливість роботи понаднормово

Допоможемо в організації транспортування з будь-якого місця в Польщі.

У нас є також інші цікаві пропозиції праці в Польщі такі як робота на складі, монтаж оптичного волокна та багато іншого!

Телефонуй і уточнюй деталі: Дар’я  +48577901944

Запрошуємо  також до контакту по Skype, WhatsApp, Viber, Telegram!

Працюємо з понеділка по п’ятницю з  8:00 до  16:00 !