KLAVER Sp. z o.o.
Stylistka paznokci- manikiurzystka- praca w Warszawie od zaraz

  • Data publikacji:
  • 16-08-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Polska
  • Wynagrodzenie:
  • 4000-5000 zł
  • Stanowisko:
  • Kosmetyczka

Stanowisko: stylistka paznokci- manikiurzystka

Miejsce pracy: Warszawa, Ursus

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w zawodzie minimum rok
  • specjalista w branży paznokciowej, manicure, pedicure, hybryda, żel, akryl
  • osoba sympatyczna, odpowiedzialna, pracowita i doświadczona w pracy z klientem

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • manicure, pedicure, hybryda, żel, akryl
  • przedłużanie paznokci
  • dezynfekcja i utrzymywanie czystości w salonie
  • mile widziana umiejętność wykonywania henny, laminacji brwi i rzęs

OFERUJEMY:

  • stale zatrudnienie i pełen zakres godzin
  • możliwość pracy w  nadgodzinach

Pomożemy Ci w organizacji transportu z każdego miejsca w Polsce.

 + 48 570 670 866

Dominika  +48 570 901 033 job@klaverteam.com

Kamila  +48 570 901 414 work@klaverteam.com

Izabela +48 570 901 913 praca@klaverteam.com

Zapraszam również do kontaktu na Skype, WhatsApp !!

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 !

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )