ACTIO HR

Szlifierz/ Lakiernik

  • Data publikacji:
  • 12-09-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Gdańsk
  • Stanowisko:
  • Lakiernik

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta – firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Szlifierz / Lakiernik Meblowy

Miejsce pracy: Gdańsk

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe przy lakierowaniu drewna i materiałów drewnopodobnych,
  • umiejętność dozowania składników lakierniczych, nakładania powłok lakierniczych,
  • wiedza z zakresu prac lakierniczych, oraz umiejętność obsługi urządzeń lakierniczych,
  • umiejętność obsługi narzędzi szlifujących,
  • co najmniej roczne doświadczenie w szlifowaniu elementów z drewna,
  • zdolności manualne,
  • samodzielność i inicjatywa w pracy,
  • dokładność, odpowiedzialność, sumienność.

Obowiązki:

  • przygotowanie drewna i materiałów drewnopodobnych do lakierowania (szlifowanie, szpachlowanie, impregnacja drewna itp.),
  • dozowanie składników lakierniczych i nakładanie powłok lakierniczych,
  • lakierowanie, olejowanie, woskowanie elementów z drewna,
  • kontrola jakości wykonanego wyrobu.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie rosnące ze stażem pracy,
  • regularne wypłaty,
  • realne możliwości rozwoju i realizowania ciekawych projektów,
  • perspektywę długoletniego zatrudnienia.

Opis dodatkowy:

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres mailowy poprzez poniższy formularz.

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie:

1. obowiązkowo
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym LAKM/06/22 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją  a Klientem .”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Agencja Zatrudnienia nr 10554.