Agencja Pracy Select

Szwaczka

Data publikacji: 19-08-2024
Miejsce Pracy: Bełchatów
Stanowisko: Szwaczka

Szwaczka - Dołącz do Naszego Zespołu w Bełchatowie!

Agencja Pracy Tymczasowej Select (nr rej. 3891) poszukuje doświadczonej szwaczki do pracy w Bełchatowie. Oferujemy elastyczne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie.

Twoje zadania:

  • Profesjonalna obsługa maszyn szwalniczych
  • Precyzyjne wykonywanie prac wykończeniowych i krojenie materiałów
  • Szycie wysokiej jakości wyrobów

Czego oczekujemy:

  • Biegłości w obsłudze overlocka i stębnówki
  • Umiejętności krojenia i pakowania
  • Dokładności w pracach wykończeniowych

Co oferujemy:

  • Elastyczny system czasu pracy dopasowany do Twoich potrzeb
  • Konkurencyjne wynagrodzenie (szczegóły podczas rozmowy kwalifikacyjnej)
  • Umowę zlecenie z możliwością długoterminowej współpracy

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem: 729 991 840

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych:

Administratorem Twoich danych osobowych jest BUSINESS SOLUTIONS Wojciech Karłowski (Bełchatów, ul. Kaczyńskich 4). Dane będą przetwarzane w celu rekrutacji zgodnie z RODO. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji: rodo@select-hr.pl

Aplikując na to stanowisko, wyrażasz zgodę na udział w procesie rekrutacyjnym i przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń