Aflofarm Farmacja Polska

TECHNIK ANALITYK

Data publikacji: 22-07-2024
Miejsce Pracy: Pabianice, woj. łódzkie
Stanowisko: Laborant

Miejsce pracy: Pabianice

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę

Twój zakres zadań:

  • przygotowywanie sprzętu laboratoryjnego i odczynników chemicznych do badań analitycznych

  • wykonywanie analiz chemicznych zgodnie z obowiązującymi metodami i standardami

  • prowadzenie zapisów i dokumentacji wyników przeprowadzanych badań laboratoryjnych

  • wykonywanie konserwacji i kalibracji sprzętu zgodnie z obowiązującymi instrukcjami i procedurami

  • opracowywanie procedur i instrukcji postępowania obowiązujących w dziale sporządzania

  • sporządzanie zapotrzebowania m.in. na odczynniki i szkło laboratoryjne

  • branie czynnego udziału w analizach HPLC i GC

  • wspieranie pracy działu analitycznego

Poszukiwane kompetencje:

  • wykształcenie średnie o profilu analitycznym (wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem)

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność obsługi podstawowego sprzętu laboratoryjnego

  • znajomość obsługi komputera (Word, Excel)

  • terminowość, dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia

  • umiejętność pracy w zespole

  • chęć do nauki i rozwoju zawodowego

  • otwartość na zmiany

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • pracę w jednej z największych firm farmaceutycznych w Polsce

  • umowę o pracę – to u nas standard

  • zadbamy o Twoją formę – karta sportowa Medicover Sport oraz sekcje sportowe

  • zadbamy o Twoje zdrowie – prywatna opieka medyczna

  • zadbamy o Twój posiłek – karta Lunch Pass Sodexo

  • zadbamy o Ciebie – dostarczając co wtorek świeże owoce

  • zadbamy o Twój odpoczynek– zrefundujemy część kosztów za wakacje

  • zadbamy o Twój rozwój - dostęp do platformy do nauki języka angielskiego

  • zadbamy o Twoje bezpieczeństwo - ubezpieczenie na życie

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń