NEXT s.c.
Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Belgii zmotywowanych kandydatów do pracy w zawodzie:

Technik – elektronik (Belgia)

Data publikacji: 02-09-2024
Miejsce Pracy: Belgia
Stanowisko: Elektronik

Technik elektronik - Praca w Belgii przy projektach kosmicznych

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje ambitnych kandydatów do pracy w Belgii na stanowisku technika elektronika. Dołącz do zespołu projektowego pracującego nad zaawansowanymi systemami dla sektora kosmicznego!

Opis stanowiska

Jako technik elektronik będziesz odpowiedzialny za:

  • Testowanie wysokiej klasy układów elektronicznych do przetwarzania obrazu
  • Budowanie buforów video i sygnalizacji wysokich prędkości
  • Debugowanie układów procesorowych
  • Opracowywanie i automatyzację procedur testowych
  • Udział w tworzeniu zaawansowanych systemów czujników optyczno-elektronicznych
  • Realizację zasilaczy i okablowania

Wymagania

  • Wykształcenie: licencjat z elektroniki lub adekwatne doświadczenie
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Pasja do elektroniki i umiejętność pracy zespołowej
  • Doświadczenie mile widziane, ale niekonieczne

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z premiami i bonusami
  • Legalne zatrudnienie na warunkach belgijskich
  • Dodatek wakacyjny (15.38% rocznych zarobków brutto)
  • Premię roczną (8.33% rocznych zarobków brutto)
  • Dodatek rodzinny
  • Ubezpieczenie grupowe i szpitalne
  • Pomoc w formalnościach związanych z zatrudnieniem w Belgii
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres: info@nextagency.eu

Dołącz klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych zgodną z RODO.

KRAZ 18051

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń