NEXT s.c.
Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Belgii zmotywowanych kandydatów do pracy jako:

Technik ds. testów maszyn, urządzeń i instalacji – DO 26,00 EUR/h!!! (BELGIA)

Data publikacji: 02-09-2024
Miejsce Pracy: Belgia
Wynagrodzenie: Do ok. 20000 PLN miesięcznie
Stanowisko: Inżynier

Opis stanowiska

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla klienta w Belgii zmotywowanych kandydatów na stanowisko:

Technik ds. testów maszyn, urządzeń i instalacji

Główne zadania:

  • Przeprowadzanie testów wydajności elektrolizerów wodoru
  • Obsługa systemów sterowanych PLC
  • Sporządzanie protokołów z testów i ocen
  • Identyfikacja i usuwanie usterek instalacji
  • Wsparcie przy testach FAT z udziałem klienta

Wymagania

  • Doświadczenie w montażu, elektromechanice lub automatyce
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność samodzielnej pracy
  • Zdolność interpretacji schematów elektrycznych i rysunków technicznych
  • Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 18,00 - 26,00 EUR/h brutto (zależnie od kwalifikacji)
  • Dodatek za każdy przepracowany dzień
  • 32 dni urlopu rocznie
  • Benefity: dodatek wakacyjny, premia roczna, dodatek rodzinny, ubezpieczenie
  • Zwrot kosztów przejazdu do Belgii (do 250 EUR)
  • Legalne zatrudnienie na warunkach belgijskich
  • Dodatkowe wynagrodzenie za pracę w święta
  • Kompleksowe wsparcie w organizacji pracy w Belgii

Wyślij aktualne CV w języku angielskim na adres: info@nextagency.eu

Dołącz klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z RODO.

KRAZ 18051

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń