Eurokadra S.A
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Technika utrzymania ruchu

Technik utrzymania ruchu

  • Data publikacji:
  • 24-05-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Kraków
  • Wynagrodzenie:
  • od 4200 do 6800 brutto / mies
  • Stanowisko:
  • Elektronik

Dla Naszego klienta poszukujemy pracownika Utrzymania Ruchu produkcji / Automatyka

Umowa zawierana bezpośrednio z klientem!

Lokalizacja: Ochmanów k. Krakowa

 Zakres obowiązków:

  • wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem,
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac
  • podłączanie i uruchamianie maszyn i urządzeń
  • wykonywanie napraw maszyn i urządzeń
  • współpraca z liderami poszczególnych działów
  • prowadzenie dokumentacji związanej z dokonanymi naprawami i przeglądami
  • raportowanie bezpośrednio do kierownika działu

 Oczekiwania:

  • wykształcenie o kierunku elektrycznym, mechanicznym lub pokrewnym (mile widziani tegoroczni absolwenci technikum)
  • umiejętność czytania podstawowych schematów elektrycznych
  • uprawnienia energetyczne Grupa I do 1 kV – Eksploatacja – mile widziane
  • podstawowa wiedzę z zakresu mechaniki,
  • dobra organizację pracy własnej
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie równoważnym

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat OD ZARAZ!
  • jasny system premiowy oparty o konkretne wskaźniki produkcyjne
  • pewne, rynkowe wynagrodzenie (zawsze w terminie!) i jasny system wypłat nadgodzin oraz zmian nocnych
  • Praca w systemie równoważnym - Praca zmianowa 6-18; 18-6 i 2 dni wolne
  • zdobywanie nowych umiejętności co za tym idzie wzrost wynagrodzenia
  • możliwość awansu w strukturach firmy
  • 3 miesięczny okres wdrożenia
  • szeroki pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, nowoczesna stołówka, bezpłatne napoje w miejscu pracy, dofinansowanie do BUSA, paczki świąteczne, program rekomendacji pracowników itd.)
  • Tzw. "Wczasy pod gruszą"

Nie czekaj! Skontaktuj się z Nami już dziś! 507823865

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w procesie rekrutacji, przez spółkę Eurokadra S.A. z siedzibą w Zabrzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji, legalizacji zatrudnienia, zawarcia umowy o pracę lub zlecenia oraz czynności związanych z powyższymi celami, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO w zw. z art. 22(1a) kodeksu pracy. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych podmiotom trzecim, zgodnie z informacjami wskazanymi w klauzuli informacyjnej, w tym przekazywanie danych bezpośrednio do podmiotu, na rzecz którego wykonywana będzie praca lub zlecenie. Oświadczam, że zapoznałam/em się z klauzulą informacyjną dot. przetwarzania danych osobowych, znajdującą się na stronie spółki Eurokadra S.A.