Jesteśmy zakłądem produkcyjnym. od ponad 40 lat produkujemy komponenty do udządzeń elektronicznych. Wraz z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Technik Utrzymania Ruchu.

Technik Utrzymania Ruchu/do przyuczenia

Data publikacji: 18-07-2024
Miejsce Pracy: Gdańsk Rudniki
Stanowisko: Elektromechanik

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne wsparcie w realizacji przeglądów i konserwacji maszyn produkcyjnych

  • Współpraca z doświadczonymi Pracownikami w zakresie naprawy i usuwania awarii maszyn

  • Wykonywanie drobnych prac związanych z infrastrukturą

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie o profilu technicznym
  • Podstawowa wiedza w zakresie elektryki przemysłowej

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

  • Chęć do nauki i zdobywania doświadczenia

Mile widziane:

  • Uprawnienia SEP do 1 kV.

To oferujemy

  • Zdobycie praktycznej wiedzy w firmie specjalizującej się w produkcji komponentów w branży elektronicznej

  • Umowa o pracę bezpośrednio u solidnego pracodawcy

  • Staranny proces wdrożenia prowadzony przez inżynierów do czasu samodzielnego przejęcia obowiązków

  • Przejrzyste warunki zatrudnienia

  • Stabilna praca na dłużej

  • Dofinansowanie do pakietu sportowego

  • Preferencyjny system pożyczkowy dla pracowników

  • Premie świąteczne

  • Program rekomendacji pracowników

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie

  • Dogodna lokalizacja umożliwiająca bezpośredni dojazd autobusem miejskim (nr 186) z centrum Gdańska