Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Technik Utrzymania Ruchu/Elektromechanik Lokalizacja: Otwock/ Ożarów Mazowiecki

Technik Utrzymania Ruchu/Elektromechanik

Data publikacji: 11-09-2024
Miejsce Pracy: Otwock
Stanowisko: Elektromechanik
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Doświadczenie: Wymagane

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Technik Utrzymania Ruchu/Elektromechanik

Lokalizacja: Otwock/ Ożarów Mazowiecki

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie planowych przeglądów i konserwacji maszyn oraz urządzeń

  • Diagnozowanie i usuwanie awarii

  • Stałe monitorowanie stanu technicznego urządzeń i maszyn produkcyjnych

  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia efektywnego funkcjonowania procesów produkcyjnych

  • Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń oraz infrastruktury fabryki

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (elektryk, mechanik, lub pokrewne)

  • Wiedza i umiejętności z zakresu utrzymania ruchu/serwisu maszyn i urządzeń

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Uprawnienia SEP do 1 kV

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane:

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz pracy z dokumentacją techniczną

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

  • Pakiet benefitów (karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

  • Miłą atmosferę pracy

  • System premiowy

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń