Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.

Technik Utrzymania Ruchu - Twoja szansa na pracę w branży spożywczej!

Data publikacji: 28-08-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Stanowisko: Mechanik

Stanowisko pracy:

Technik utrzymania ruchu

Twój zakres obowiązków:

  • konserwacja i naprawy: wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn produkcyjnych i instalacji budowlanych
  • modernizacja systemów: utrzymanie, rozbudowa i modernizacja systemów produkcyjnych
  • instalacja i dostosowywanie: instalowanie i dostosowywanie elementów maszyn
  • planowanie i dokumentacja: tworzenie i aktualizowanie planów konserwacji oraz dokumentacji.
  • koordynacja prac: organizowanie i koordynowanie konserwacji i napraw (wewnętrznych i zewnętrznych)
  • wsparcie techniczne: wspieranie serwisantów, zaopatrzenie w materiały, pomoc techniczna dla produkcji

Nasze wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe:mechanik przemysłowy lub w pokrewnej dziedzinie
  • mile widziane doświadczenie w utrzymaniu ruchu instalacji produkcyjnych
  • dobra znajomość maszyn, urządzeń, mechaniki, pneumatyki i podstaw hydrauliki
  • doświadczenie w obróbce mechanicznej oraz spawaniu i lutowaniu
  • zdolność do rozwiązywania problemów i organizacji pracy własnej
  • prawo jazdy kat. B i własny samochód na wyjazd
  • znajomość języka niemieckiegow stopniu umożliwiającym komunikację w miejscu pracy

Co oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu oniemiecką umowęo pracę,
  • darmowe zakwaterowaniew pokojach dwuosobowych (pokoje jednoosobowe za dopłatą ok. 180 euro miesięcznie).
  • stawka godzinowa:16 Euro/h brutto
  • ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych
  • pomoc w objęciu ubezpieczeniem na terenie Polski (S1)
  • pomoc w uzyskaniu niemieckiego numeru podatkowego
  • zdalna opieka koordynatora.

Prosimy o przesyłanie CV przez przycisk aplikuj.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 12864.

Oferta pracy tymczasowej

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń