Aktualnie dla naszego klienta firmy międzynarodowej z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko: Technolog (firma produkcyjna, pianka PE) Miejsce pracy: woj. łódzkie

Technolog (firma produkcyjna, pianka PE)

Data publikacji: 21-10-2024
Miejsce Pracy: Łódź
Stanowisko: Inżynier
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Doświadczenie: Wymagane

Aktualnie dla naszego klienta firmy międzynarodowej z branży produkcyjnej poszukujemy osoby nastanowisko:

Miejsce pracy: woj. łódzkie

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za stan, aktualizację i zgodność dokumentacji technologicznej dotyczącej wyrobówgotowych oraz surowców,
  • Bieżąca kontrola wyników badań wyrobów gotowych a także analiza przyczyn odchyleń uzyskiwanychparametrów,
  • Wdrażanie zmian dla wyrobów, których wyniki parametrów są niezgodne,
  • Bieżąca kontrola wyników badań zwalniających surowce do produkcji, a także podejmowanie decyzji dot. surowców zatrzymanych i zareklamowanych,
  • Optymalizacja parametrów procesu produkcji wyrobów gotowych pozwalająca na doskonalenieprocesu, optymalizowanie kosztów produkcji i poprawę jakości wyrobu,
  • Przygotowywanie ofert technicznych wyrobów gotowych oraz obsługa techniczna klientów,
  • Osiąganie najlepszych rezultatów w zakresie bezpieczeństwa, kosztów i ciągłej poprawy wyników,
  • Przygotowywanie raportów, statystyk i zestawień dotyczących obszaru odpowiedzialności

Nasze wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Znajomość procesu wytłaczania,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość produkcji otulin i mat ze spienionego polietylenu,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Profesjonalna wiedza z zakresu zarządzania jakością,
  • Silna asertywność, umiejętność pracy w zespole i orientacja na klienta,
  • Bardzo dobre koncepcyjne, analityczne i ustrukturyzowane myślenie i działanie.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Benefity z ZFŚS

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń