Dla naszego klienta, firmy z branży opakowań poszukujemy osobę na stanowisko: Technolog (poligrafia) Lokalizacja: Pruszków

Technolog (poligrafia)

  • Data publikacji:
  • 18-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Pruszków
  • Stanowisko:
  • Technolog

Dla naszego klienta, firmy z branży opakowań poszukujemy osobę na stanowisko:

Lokalizacja: Pruszków

Opis stanowiska:

- Optymalizacja i normowanie procesów produkcyjnych;
- Testowanie oraz odpowiedni dobór materiałów wykorzystywanych w procesie
produkcji;
- Opracowywanie dokumentacji technicznej;
- Przeprowadzanie szkoleń dla pracowników z zakresu obsługi nowych urządzeń;
- Nadzór nad prawidłową i terminową realizacją projektów;
- Standaryzacja poprzez testy do norm ISO oraz oczekiwań klientów;
- Wsparcie innych działów w sprawach technologicznych;
- Wprowadzanie i monitorowanie nowych rozwiązań;
- Określanie możliwości wykonania nowych produktów oraz dostosowanie procesów w
celu ich realizacji.

- Odpowiedzialność za podległy obszar procesu na produkcji, rozwiązywanie problemów

Wymagania:

- Wykształcenie: poligraficzne, wymagane wyższe

- Doświadczenie: 3 lata na podobnym stanowisku

- Logiczne myślenie

- Orientacja przestrzenna

- Język angielski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację

Oferujemy:

- Umowa o pracę

- Wynagrodzenie zasadnicze + premia

- Podstawowy pakiet medyczny

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń