Telefoniczny doradca pacjenta

  • Data publikacji:
  • 07-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Cała Polska
  • Stanowisko:
  • Pracownik Biurowy

Ogłoszenie

Zatrudnimy osobę z językiem Arabskim na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

* Zdalna obsługa pacjentów: telefoniczna, mailowa.

* Udzielanie pomocy pacjentowi w potrzebnych informacjach.

* Partnerskie podejście.

* Wykonywanie połączeń wychodzących do pacjentów zainteresowanych usługami firmy (ciepła baza).

* Odbieranie polaczeń przychodzących od pacjentów zainteresowanych usługami firmy.

* Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy.

* Sprzedaży usług.

* Wstępna analiza dokumentacji medycznej.

* Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania:

* Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

* Umiejętność planowania i efektywnego zarządzania czasem pracy.

* Skrupulatność, terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań.

* Zrozumienie i kultywowanie etyki pracy.

* Posiadanie dobrej dykcji.

* Lubiących kontakt z ludźmi

* Pewnych Siebie i odpowiedzialnych za powierzone obowiązki

* Ambitnych i zaangażowanych w pracy

* Znajomość języka arabskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)

* Posiadanie doświadczenia przy obsłudze Klienta będzie dodatkowym atutem

To oferujemy:

* Oferujemy ciekawą pracę w firmie z doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku zagranicznym.

* Wsparcie merytoryczne i operacyjne.

* Profesjonalne indywidualne szkolenie dzięki któremu osoby bez doświadczenia szybko się odnajdą w pracy.

* Jasny i bardzo przejrzysty system finansowy pozwalający na wysokie zarobki.

* Gwarantowana podstawa 6500 zł

* Premie średnio 3000 zł – 5000 zł netto na początek osoby z doświadczeniem potrafią uzyskać 6000 zł – 8000 zł netto samej Premii.

* Umowa o pracę

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV z klauzulą poufności na adres:

biuro@nbioscience.com