Pracodawca: Majster Budowlane ABC Włocławek Praca w terenie

Terenowy Opiekun Klienta

Data publikacji: 23-09-2024
Miejsce Pracy: Polska
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat

MAJSTER BUDOWLANE ABC sp. z o.o. z siedzibą we Włocławku poszukuje regionalnego przedstawiciela handlowego.

Twój zakres obowiązków:

Współpraca z Partnerami w rynku tradycyjnym Majster Budowlane ABC

Budowanie Partnerskich relacji i zaufania do sieci

Analizowanie bieżących wyników i wdrażanie działań operacyjnych

Rozwój sprzedaży na podległym terenie

Uczestniczenie w targach firmowych i innych wydarzeniach firmowych

Raportowanie działań

Nasze wymagania:

Pasja do handlu i zaangażowanie w kontakcie z klientem

Dobra organizacja pracy własnej i nastawienie na realizację założonych celów

Dobra znajomość pakietu MS Office

Prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie

Mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

To oferujemy:

Ciekawą i pełną wyzwań pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Realne uczestnictwo w budowaniu dynamicznej sieci handlowej

Stabilne zatrudnienie na pełen etat

Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe

Wynagrodzenie podstawowe i system premiowy

Możliwość rozwoju i awansu zawodowego

Narzędzia potrzebne do pracy: samochód, laptop, telefon

Jeśli jesteś gotowa/gotowy na pracę w delegacji i chcesz rozwijać sieć Majster Budowlane ABC, zapraszamy do aplikowania!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń