Firma PROFIL NR jest producentem kształtowników zimno-giętych do okien PVC oraz kształtowników zgrzewanych ocynkowanych o przekroju okrągłym, kwadratowym i prostokątnym, które znajdują zastosowanie w branży budowlanej i ogrodzeniowejAktualnie poszukujemy kandydata a stanowisko:

Tokarz CNC

Data publikacji: 25-06-2024
Miejsce Pracy: Wojkowice /woj. śląskie/
Stanowisko: Tokarz

Zakres obowiązków:

  • Prace obróbkowe na tokarkach numerycznych
  • Nadzór jakościowy nad wykonywanymi detalami
  • Praca z rysunkiem technicznym oraz narzędziami pomiarowymi
  • Bieżące konserwacje i naprawy maszyn i urządzeń
  • Diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii oraz usterek technicznych

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe -znajomość techniki obróbki skrawaniem
  • Doświadczenie w pracy na tokarkach sterowanych numerycznie
  • Samodzielność i precyzja w działaniu
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Gotowość do pracy w systemie 2- zmianowym
  • Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi oraz porządku na stanowisku pracy
  • Mile widziana umiejętność obsługi innych maszyn do obróbki skrawaniem /frezarka, wytaczarka/

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Uczestnictwo w rozbudowie firmy i wpływ na wprowadzanie rozwiązań technicznych
  • Aktywny udział w usprawnianiu pracy działu utrzymania ruchu
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dofinasowanie kursów i szkoleń, świadczenia socjalne.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń