SILVERHAND

Tokarz CNC lub konwencjonalny (Niemcy)

Data publikacji: 22-07-2024
Miejsce Pracy: Niemcy, Memmingen lub Ottobeuren
Stanowisko: Tokarz

Silverhand, renomowana Agencja Zatrudnienia, poszukuje wykwalifikowanych tokarzy CNC lub konwencjonalnych do pracy w Niemczech (Memmingen lub Ottobeuren).

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 2800-2900 EUR netto miesięcznie
  • Niemiecka umowa o pracę (nie delegacja)
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i długoterminowej współpracy
  • Wsparcie konsultantów Silverhand
  • Regularne zjazdy do Polski i pełne prawo do urlopu
  • Bezpłatne usługi rekrutacyjne, w tym tłumaczenie i przygotowanie CV

Główne obowiązki:

  • Obsługa tokarek CNC ze sterowaniem Fanuc
  • Praca w systemie 3-zmianowym (po 4-tygodniowym okresie na jedną zmianę)
  • Ustawianie maszyn wielowrzecionowych i wymiana narzędzi
  • Produkcja dużych serii (20 000 - 30 milionów sztuk)
  • Wykonywanie pomiarów i kontrola jakości
  • Praca z rysunkiem technicznym
  • Obsługa 2 maszyn jednocześnie (po przeszkoleniu)

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku tokarza CNC lub konwencjonalnego
  • Podstawowa lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód

Oferta skierowana do kandydatów obu płci spełniających warunki rekrutacji.

Dodatkowe informacje:

Silverhand oferuje również usługi rozliczeń podatków niemieckich i holenderskich oraz Kindergeld. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń