Anatol Sp. z o. o.
Tokarz - obsługa tokarki

Data publikacji: 26-06-2024
Miejsce Pracy: Bielsk Podlaski, Rejonowa 10
Stanowisko: Tokarz

OPIS

Firma Anatol w Bielsku Podlaskim zatrudni osobę na stanowisko Tokarz.

Zakres obowiązków:

  • obsługa tokarki,

  • sprawdzanie jakości produktów,

  • czytanie dokumentacji technicznej

  • dbałość o miejsce pracy

  • konserwacja i czyszczenie używanych na danym stanowisku maszyn.

Oczekujemy:

- wykształcenia minimum zawodowego,

- umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi,

-umiejętności czytania rysunku technicznego,

-znajomość procesów obróbki metalu,

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

- pracę na pełen etat,

-stabilne warunki zatrudnienia,

-możliwość rozwoju zawodowego,

-wszelkie narzędzia, urządzenia niezbędne do powierzonych zadań.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres email lub osobiście w siedzibie firmy. Jednocześnie zastrzegamy możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

Rodzaj pracy: Pełny etat, Stała

Harmonogram:8 godzin dziennie

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń