SILVERHAND
Agencja Zatrudnienia Silverhand jest podmiotem należącym do międzynarodowego holdingu, wyspecjalizowanego w świadczeniu najwyższej jakości usług rekrutacyjnych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, globalnym zasobom wiedzy oraz innowacyjnym metodom selekcji tysiące osób zmieniło pracę na lepszą. Oferujemy bezpieczne oraz stabilne zatrudnienie.

Ustawiacz maszyn – praca na tokarce CNC (Niemcy)

Data publikacji: 05-08-2024
Miejsce Pracy: Niemcy, Penzberg
Wynagrodzenie: od 2300 EUR netto / miesiąc
Stanowisko: Tokarz
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Oferta pracy: Ustawiacz maszyn CNC w Penzberg, Niemcy

Poszukujemy doświadczonego ustawiacza maszyn do pracy na tokarce CNC w Penzberg. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia i możliwość rozwoju zawodowego.

Co oferujemy?

  • Niemiecka umowa o pracę (nie delegacja)
  • Wynagrodzenie od 2300 EUR netto miesięcznie
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie dla pracownika i rodziny
  • Możliwość regularnych powrotów do Polski
  • Wsparcie konsultantów w procesie zatrudnienia

Główne obowiązki:

  • Ustawianie parametrów tokarki CNC
  • Obsługa maszyn skrawających
  • Czytanie rysunków technicznych i programów NC
  • Znajomość materiałów i narzędzi skrawających

Wymagania:

  • Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Dodatkowe informacje:

Oferujemy bezpłatne usługi, w tym tłumaczenie i przygotowanie CV w języku niemieckim. Pomagamy również w rozliczeniach podatkowych w Niemczech i Holandii oraz w uzyskaniu Kindergeld.

Nie zwlekaj - aplikuj już dziś i rozpocznij satysfakcjonującą karierę w Niemczech!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń