Wózkowy – Lauterbach, Niemcy

Data publikacji: 18-10-2024
Miejsce Pracy: Lauterbach, Niemcy
Wynagrodzenie: 16,50e/h
Rodzaj Pracy: Praca tymczasowa
Rodzaj Umowy: Kontrakt B2B
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Zakwaterowanie: Darmowe zakwaterowanie
Doświadczenie: Wymagane

Operator wózka widłowego o udźwigu 16 ton – Lauterbach, Niemcy

Lokalizacja - Lauterbach (Hessen)

Dla naszego Klienta, niemieckiej formy zajmującej się przetwórstwem drewna, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku operatora wózka widłowego (udźwig 16 ton)

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę tymczasową
  • Podstawowe wynagrodzenie: 16,50 €/h + bonus do 2 €/h
  • Zwrot kosztów transportu do Niemiec
  • Pracę 40h/ tydzień
  • Pracę w systemie 2- lub 4- zmianowym
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Bezpłatny transport do/z pracy
  • Dodatek dla kierowcy 50euro/ miesiąc
  • Ubezpieczenie
  • Miejsce pracy w warsztacie, magazynie oraz na zewnątrz przy stanowisku załadunku i rozładunku

Zadania:

  • Magazynowanie i rozładunek pakietów drewna oraz załadunek i rozładunek ciężarówek
  • Prace magazynowe
  • Konserwacja maszyn
  • Zabezpieczanie ładunków
  • Przewożenie drewna do piły ramowej oraz transportowane desek, skrzyń itp.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze i bezszkodowym operowaniu wózkiem widłowym o udźwigu 16 ton
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Umiejętność pracy w zespole i dokładność
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikacji codziennej - od poziomu B1 lub A2 z dużym doświadczeniem i chęcią nauki
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane własne auto

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń