W związku z rozwojem sieci sprzedaży poszukuje osób gotowych na nowe wyzwania i samodzielną pracę.

Współpraca z największą firmą ubezpieczeniową w Polsce

Data publikacji: 03-06-2024
Miejsce Pracy: Radom, Kielce, Warszawa, Lublin
Wynagrodzenie: od 6000
Stanowisko: Doradca

Jaki będzie Twój zakres obowiązków:

• Profesjonalne doradzanie klientom w sprawach związanych z ubezpieczeniami zdrowotnymi, indywidualnymi na życie oraz grupowymi

• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

• Obsługa powierzonego portfela klientów

Jakie są nasze wymagania:

• Minimum średnie wykształcenie

• Minimum 2-letnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży

• Doświadczenie w pracy z klientem biznesowym lub indywidualnym

Co oferujemy:

• Atrakcyjne warunki współprcy

• System wynagrodzenia, który obejmuje: wynagrodzenie stałe, miesięczne prowizje sprzedażowe i premie kwartalne

• Portfel klientów

• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji

• Elastyczny czas pracy

• Umowę agencyjną z najbardziej rozpoznawalną firmą ubezpieczeniową w Polsce

Jakie benefity mamy dla Ciebie:

• Opieka medyczna

• Ubezpieczenie grupowe na życie

• Zniżki na ubezpieczenia majątkowe

• Kartę sportowo-rekreacyjną

• Pakiet zniżek u partnerów Grupy PZU

• Akcje promocyjne i konkursy z wartościowymi nagrodami

• Atrakcyjne szkolenia i wydarzenia biznesowe