WYSOKIE ZAROBKI - Pracuj jako specjalista ds. suplementacji

Data publikacji: 06-08-2024
Miejsce Pracy: Częstochowa
Wynagrodzenie: 28,10 - 44,10 zł / godz. brutto
Stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Doświadczenie: Nie jest wymagane

Poszukujemy 15-osobowego zespołu telemarketerów do nowego, dynamicznego projektu sprzedażowego!

Jeżeli jesteś komunikatywny, pełen energii i poszukujesz stabilnej pracy z możliwością wysokich zarobków – dołącz do nas!

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 28,10 zł brutto za godzinę

  • Wysokie premie: możliwość uzyskania dodatkowych, bardzo atrakcyjnych premii za wyniki

  • Stałe godziny pracy: od 8:00 do 16:00 – idealne do pogodzenia pracy z życiem prywatnym

  • WOLNE WEEKENDY - Odpoczywać też kiedyś trzeba ! :)

  • Lokalizacja: komfortowe biuro w centrum Częstochowy, łatwy dojazd

  • Rozwój zawodowy: możliwość zdobycia cennego doświadczenia w sprzedaży i rozwijania swoich umiejętności komunikacyjnych

  • Przyjazna atmosfera: pracuj w zgranym zespole pełnym pozytywnej energii

Twoje zadania:

  • Kontaktowanie się z klientami i prezentowanie oferty sprzedażowej suplementów diety

  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami

  • Realizowanie planów sprzedażowych

  • Utrzymywanie wysokiego poziomu obsługi klienta

Wymagania:

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

  • Motywacja do pracy i osiągania wyników

  • Dyspozycyjność do pracy w godzinach 8:00 - 16:00

  • Doświadczenie w telemarketingu lub sprzedaży będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne – oferujemy pełne szkolenie.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń