Mechanik Maszyn budowlanych Holandia

Data publikacji: 26-07-2024
Miejsce Pracy: Holandia
Stanowisko: Mechanik

miejsce pracy:Haps

Praca dla firmy naprawiającej sprzęty budowlane tj.rozściełacze asfaltu, walce,stabilizatory gruntu

obowiązki:
- naprawa sprzętu budowlanego

wymagania:
Mechanik musi mieć wiedzę i doświadczenie w hydraulice i elektryce maszyn budowlanych
znajomość języka angielskiego
prawo jazdy kategorii B

holenderska umowa o pracę
Stawka początkowa: od13,50 -15,00EuroBrutto za godzinę
- możliwość wypracowywania nadgodzin
pracodawca zapewnia samochód i zakwaterowanie

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CVpo angielskuna adres mailowy:office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać "Mechanik Maszyn budowlanychHolandia "

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń