Kierowca ciężarówki C+E Belgia

Data publikacji: 26-07-2024
Miejsce Pracy: Belgia
Stanowisko: Kierowca CE

Opis /

Obowiązki:

Umowa o pracę stałą z belgijską firmą transportową.
Transport będzie się odbywał ciężarówkami z przyczepą
Praca polega na transporcie towarów Są to stałe trasy na terenie Belgii

Wymagania:

Prawo jazdy klasy CE (95).
Doświadczenie zawodowe jako kierowca CE
komunikatywna znajomość języka angielskiego
Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu pracy.

Oferujemy:

· belgijska umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne

Wynagrodzenie:

16 Euro/godzinę + dodatekARAB 1,4 Euro
-możliwość wypracowywania nadgodzin
- zakwaterowanie: 75 Euro tygodniowo
- 11 godzin pracy dziennie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wjęzyku angielskimna adres mailowy:office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać "KierowcaC+E Belgia"

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń