Poszukujemy lekarzy do renomowanej polskiej kliniki w Anglii

Data publikacji: 14-09-2024
Miejsce Pracy: Anglia
Stanowisko: Lekarz

Poszukujemy obecnie lekarzy do dwóch polskich, renomowanych klinik mieszczących się w Wielkiej Brytanii - obie kliniki są największymi klinikami leczącymi Polonię na Wyspach Brytyjskich

jedna klinika mieści się wCorby, druga wLivingstone

poszukujemy min. lekarzy GP rodzinnych dermatologów, laryngologów, pediatrów, neurologów, kardiologów, psychiatrów, endokrynologów, stomatologów, ortodontów, implantologów, alergologów

praca w polskim zespole

-Możliwość pracy na zmiany tygodniowe
np. 1 tydzień pracy w miesiącu jak i również pracy stałej.

- Możliwość pracy 1 dzień w miesiącu, na sobotnim dyżurze w Polskiej klinice w Livingstone

Zapewniamy przelot, hotel, wyżywienia, rozliczenie HRMC (urząd skarbowy) i składki emerytalne

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
- empatia, odpowiedzialność, cierpliwość oraz wrażliwość na potrzeby pacjenta
- doswiadczenie

Wymagamy przynajmniej rozpoczętej przez kandydata rejestracji w GMC

Obowiązki:

-udział w procesie opieki, rehabilitacji i leczenia
- ocena i stałe monitorowanie zdrowia pacjentów;
- współpracę z linnymi lekarzami, rehabilitantami oraz personelem Ośrodka.
- wykonywanie czynności lekarskich
Zapewniamy:
-kompleksową i dedykowaną pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z podjęciem zatrudnienia w Wielkiej Brytanii
-bardzo elastyczne grafiki dostosowane do dyspozycyjności lekarza
-atrakcyjne wynagrodzenie, terminowe, cotygodniowe płatności

Zasady rozliczen: 50% lekarz, 50% przychodnia.Zapewniamy pelna opieke marketingowa, efektywny booking pacjentow, oraz wypelnione grafiki, bez zbednych przerw i luk miedzy pacjentami.

Skupiamy sie w 90% na polskojezycznych pacjentach

-pomoc z transportem z lotniska (3 pobliskie lotniska tylko 1h jazdy samochodem od przychodni) oraz z organizacją noclegów
-przyjazną, pełną zrozumienia i wzajemnego szacunku atmosferę.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim i angielskim na adres mailowy:office@eastgaterecruitment.comlub telefon

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń