Mechanik Samochodowy Niemcy

Data publikacji: 26-07-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Stanowisko: Mechanik Samochodowy

Opis /

Obowiązki:

·Miejsce pracy: różne lokalizacje min Salzburg, Ratyzbona, Monachium
·Praca jest aktualna natychmiast i w późniejszym terminie
·Umowa o pracę na stałe z niemieckim warsztatem samochodów osobowych
·Czas pracy: od poniedziałku do piątku i co druga sobota, od 170 do 200 godz. miesięcznie (na życzenie więcej godzin)

·Główne zadania:
·Przeglądy oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne pojazdówosobowych
·Diagnostyka samochodowa, wyszukiwanie usterek, również elektrycznych
·Wymiana części i płynów eksploatacyjnych, elektryki
·Obsługa programów komputerowych do diagnostyki pojazdów samochodowych
- Utrzymywanie porządku w warsztacie

Wymagania:

·Ukończony zawód Mechanik pojazdów samochodowych (osobowych lub ciężarowych) lub pokrewny
·Praktyczne doświadczenie w zawodzie mechanik / mechatronik samochodowy

  • Umiejętność diagnozowania usterek

·Umiejętność obsługi programów komputerowych do diagnostyki pojazdów samochodowych jest zalecana
·Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego. Ewentualnie motywacja do nauki jężyka niemieckiego
·Konieczne prawo jazdy kat. B
·Samodzielność, odpowiedzialność oraz umiejętność współpracy w zespole

Oferta dla kandydatow:
·Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
·Wypłata wszystkich nadgodzin
·Bonus urlopowy i świąteczny
·Stawka godzinna brutto: 14,50 do 17 euro (w zależności od kwalifikacji)
·Zarobek miesięczny netto: od 2500 euro
·Zakwaterowanie będzie zapewnione i kosztuje 300 euro miesięcznie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy:office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać "Mechanik Niemcy"

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń