Halo SANOK!

Z-ca kierownika sklepu wielobranżowego

Data publikacji: 23-05-2024
Miejsce Pracy: Sanok
Stanowisko: Kierownik Sklepu

W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko:

Zastępca kierownika sklepu - sklep wielobranżowy - Sanok

Wymiar czasu pracy: cały etat

Praca zmianowa

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie podległym zespołem pracowników: rekrutacja, szkolenie, motywowanie
  • nadzorowanie realizacji planów sprzedażowych oraz standardów ekspozycji towarów
  • koordynacja pracy sklepu
  • aktywny udział w procesie sprzedaży oraz dbałość o profesjonalną obsługę klienta
  • dbanie o dobry wizerunek sklepu oraz standardy sieci

Wymagania:

  • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • doświadczenie w zarządzaniu i kierowaniu kilkunasto osobowym zespołem
  • umiejętność organizowania i planowania pracy, zorientowania na wyniki
  • zdolności przywódcze, odpowiedzialność, uczciwość i samodzielność
  • entuzjazm i dynamika w działaniu
  • dodatkowym atutem będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

- Pracę od zaraz

- Umowę o pracę

- Stabilną pracę

- Rabat dla pracowników w wysokości 15% na nasze produkty

- Bezpłatną opiekę medyczną

- Miłą atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny : 666 526 928lub email:rekrutacja@ipracujzdalnie.pl