Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowiska: Nauczyciel, Pedagog Specjalny, Logopeda

Zapraszamy, Nauczycieli, Pedagogów Specjalnych, Logopedów

Data publikacji: 08-07-2024
Miejsce Pracy: Gdańsk, Polska
Stanowisko: Nauczyciel

POZYTYWNIE ZAPRASZAMY DO NOWEGO PRZEDSZKOLA PRZY UL. PASTELOWEJ - STARTUJEMY OD WRZEŚNIA - KOMPLETUJEMY POZYTYWNY ZESPÓŁ LUDZI :)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych
  • dbałość o należyte wypełnianie dokumentacji pedagogicznej,
  • otwartość na różnorodne formy dokształcania się, samokształcenia,
  • znajomość przepisów prawa oświatowego dotyczących bieżącej pracy nauczyciela,
  • pełna współpraca z rodzicami dzieci oraz zespołem pozostałych specjalistów pracujących na terenie przedszkola,

dbanie o bezpieczeństwo swych podopiecznych oraz poszanowanie dla ich indywidualności.

Nasze wymagania:

DOTYCZY STANOWISKA NAUCZYCIELKA

  • wykształcenie kierunkowe edukacja przedszkolna, wczesnoszkolna

. DOTYCZY STANOWISKA LOGOPEDY

  • studia w obszarze logopedii poziomie adekwatnym do zajmowanego stanowiska nauczyciela w danym typie szkoły oraz przygotowanie pedagogiczne bądź
  • studia na poziomie adekwatnym do zajmowanego stanowiska nauczyciela w danym typie szkoły, a także studia I stopnia lub studia podyplomowe z zakresu logopedii oraz przygotowanie pedagogiczne

DOTYCZY STANOWISKA PEDAGOG SPECJALNY

  • jednolite studia magisterskie na kierunku pedagogika specjalna oraz posiada przygotowanie pedagogiczne lub
  • jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego lub drugiego stopnia w zakresie pedagogiki specjalnej oraz posiada przygotowanie pedagogiczne lub
  • jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego i drugiego stopnia w zakresie pedagogiki oraz posiada przygotowanie pedagogiczne, a ponadto ukończyła kurs kwalifikacyjny w zakresie pedagogiki specjalnej albo studia podyplomowe w zakresie pedagogiki specjalnej lub edukacji włączającej.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z dziećmi w różnego rodzaju instytucjach, inne uzyskane kwalifikacje (kursy, szkolenia, warsztaty, zainteresowania).

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wykształcenia, doświadczenia oraz uzyskanego stopnia awansu zawodowego,
  • umowę o pracę,
  • szkolenia, kursy
  • szeroki wachlarz specjalistów współpracujących z przedszkolem, z których pomocy można korzystać w codziennej pracy – w tym m.in.: metodyka wychowania przedszkolnego, psychologów, terapeutów itd.,
  • wyjścia integracyjne,
  • pracę w przyjaznym zespole, domową i przyjazną atmosferę w pracy - która również zależy od CIEBIE :)

Zapraszam do kontaktu specjalistów: NAUCZYCIELI, PEDAGOGÓW SPECJALNYCH I LOGOPEDÓW - PLACÓWKA STARTUJE OD WRZEŚNIA - DZIELNICA GDAŃSKA ŁOSTOWICE / UL. PASTELOWA :) - POZYTYWNE INICJATYWY - WYŚLIJ CV WPADNIJ NA ROZMOWĘ I ZADECYDUJESZ :)

p.gil@pozytywneinicjatywy.pl

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń