Zatrudnię na stanowisko asystentka/pracownik biurowy

Data publikacji: 18-06-2024
Miejsce Pracy: Warszawa
Stanowisko: Pracownik Biurowy

Zakres obowiązków:

- obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej;

- skanowanie i wprowadzanie dokumentów do systemu;

- nadzór nad obiegiem dokumentów;

- dbanie o ład i porządek w biurze;

- inne prace administracyjne zlecone przez przełożonych.

Wymagania:

- znajomość pakietu Microsoft Office;

- dobra organizacja pracy własnej;

- samodzielność i zaangażowanie w realizację określonych celów;

- komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

- praca stacjonarna od poniedziałku do piątku;

- stałe godziny pracy;

- niezbędne narzędzia do pracy;

- kartę Multisport.

Zainteresowanych proszę o przesyłanie CV na e-mail: rekrutacja@voltmetric.pl