Nowoczesna stolarnia szuka pracownika!

Zatrudnimy pracownika do stolarni

Data publikacji: 28-06-2024
Miejsce Pracy: Wylezin
Stanowisko: Stolarz

Fabra to nowoczesna stolarnia nieopodal Tarczyna, stawiająca na rzemiosło i jakość wykonania.

W związku z rozwojem poszukujemy pracownika stolarni.

Nasze wymagania:
- doświadczenie w branży stolarskiej min. 1 rok,
- znajomość obsługi maszyn oraz narzędzi stolarskich,
- sprawność fizyczna i odpowiedzialność,
- umiejętność pracy pod presją czasu,
- zaangażowanie i chęci do pracy,
- umiejętność pracy w zespole,
- dokładność i skrupulatność.

Obowiązki:

- produkcja wyrobów na zamówienie, zgodnie z dokumentacją techniczną,
- obsługa maszyn oraz narzędzi stolarskich,
- realizacja planów produkcji zgodnie z harmonogramem,
- przygotowanie materiału oraz stanowiska pracy.

Oferujemy:

- stabilne praca w oparciu o wybraną formę zatrudnienia,
- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności,
- pracę w nowoczesnym zakładzie.

Praca na miejscu w trybie jednozmianowym.
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy pod adresem: p r a c a małpa j j t e l e m e n t u m .p l lub telefoniczny pod nr + 48 5 0 0 9 6 5 9 6 5.
Wysyłając CV wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez JJT Elementum Sp. z o.o.. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie uprawnienia wynikającego z Art. 221. § 1 kodeksu pracy, w zakresie: imienia i nazwiska, daty urodzenia, danych kontaktowych, wykształcenia, kwalifikacji zawodowych i przebiegu dotychczasowego zatrudnienia. Podstawą przetwarzania wyżej wymienionych danych osobowych jest wykonanie obowiązku nałożonego przepisami prawa (art. 6 ust. 1 lit. c) RODO), a także przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie Państwa zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych, tj. danych osobowych innych niż wskazane w punkcie powyżej, przekazanych w CV, formularzu, liście motywacyjnym i innych dokumentach. Podstawą przetwarzania jest ta zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO).

Jeśli chcesz, byśmy odezwali się w przyszłości dopisz:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez JJT Elementum Sp. z o.o., w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Wiem, że tę zgodę mogę cofnąć w każdej chwili.

Administrator Danych Osobowych: JJT Elementum Sp. z o.o., ul. Wiśniowa 8c 12c lok. 14 05-500 Piaseczno.

Dane osobowe związane z uczestnictwem w tej rekrutacji będą przechowywane do czasu jej zakończenia. Jeśli wyraziłaś/eś zgodę na uczestnictwo w następnych rekrutacjach, do czasu cofnięcia tej zgody. Dane osobowe mogą być przekazywane upoważnionym pracownikom lub współpracownikom Administratora Danych oraz współpracującemu z nami Tide Software Sp. z o.o. ul. Kolejowa 12C lok. 14 15-701 Białystok, jak też podmiotom udzielającym im wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Masz również prawo wniesienia skargi do PUODO ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie w w/w celach jest dobrowolne, ale niezbędne by uczestniczyć w bieżącym procesie i ew. przyszłych rekrutacjach.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń