FIZJO-MED
Poszukujemy terapeuty Integracji Sensorycznej

Zatrudnimy terapeutę Integracji Sensorycznej

Data publikacji: 25-06-2024
Miejsce Pracy: Nasielsk
Stanowisko: Fizjoterapeuta

Dołącz do naszego zespołu!

Poszukujemy Terapeuty Integracji Sensorycznej.

Jeżeli masz zamiłowanie do pracy z dziećmi, chcesz wzbogacić swój warsztat pracy o możliwość szkolenia się i pracy wśród specjalistów fizjoterapii, osteopatów, logopedów, pedagogów i psychologów, ta oferta jest dla Ciebie.

Oczekujemy:

- ukończonych studiów kierunkowych

- certyfikatu potwierdzającego kwalifikacje do prowadzenia diagnozy i terapii SI.

Oferujemy Ci:

- umowę o pracę lub umowę zlecenie,

- normowany czas pracy,

- duże zaplecze Pacjentów,

- elastyczność w wyborze dni i godzin pracy,

- nabycie cennego doświadczenia z zakresu terapii dzieci w różnym wieku,

- pracę w młodym i kreatywnym zespole specjalistów,

- możliwość refundacji szkoleń specjalistycznych.

Twoje zadania:

- samodzielne prowadzenie terapii SI

- przeprowadzanie i opisywanie diagnoz SI

- prowadzenie elektronicznej dokumentacji pacjenta (dotyczy fizjoterapeutów)

Jesteś zainteresowana/zainteresowany?

Napisz do nas: fizjomed.nasielsk@gmail.com, zadzwoń 508 338 756 lub zostaw swoje CV ul. Gwiaździsta 8 Nasielsk.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń