W związku z nadchodzącym sezonem na zbiory poszukujemy pracowników do zbiorów owoców w Danii

Zbiór jabłek i gruszek

Data publikacji: 28-06-2024
Miejsce Pracy: Dania
Wynagrodzenie: około 24000 dkk brutto miesięcznie
Stanowisko: Pracownik fizyczny

Opis
Pracownik rolny - zbiór jabłek
Numer oferty R-48
Rozpoczęcie pracy: 15 sierpnia
Zakończenie prac: koniec października
Ilość wakatów: 24

Praca w grupach 3-4 osobowych od poniedziałku do piątku po 8, 5 godziny netto dziennie. Mogą zdarzyć się pracujące soboty.

Zbiór rozliczany jest na stawce godzinowej podstawowej dodatkowo do każdej godziny naliczane jest wynagrodzenie akordowe w zależności od ilości zebranych skrzynek.
Oprócz pracy w sadzie możliwa jest praca na hali przy sortowaniu i pakowaniu owoców.

Zakres obowiązków
Zbiór jabłek i gruszek w skrzynie,
Sortowanie i pakowanie owoców na hali,
Inne prace sadownicze.

Wymagania
Nie jest wymagana znajomość języka obcego,
Mile widziane doświadczenie przy zbiorach jabłek i gruszek,
Dyspozycyjność w podanym terminie,
Gotowość do pracy fizycznej w zmiennych warunkach atmosferycznych,
Bardzo dobra sprawność fizyczna,

Oferujemy
Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​ 10200PLN
9200 PLN podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjne
Zbiór rozliczany jest na stawce godzinowej podstawowej dodatkowo do każdej godziny naliczane jest wynagrodzenie akordowe w zależności od zebranych skrzynek.

Jabłka Discovery, Sunrise & Guldborg 100 kr brutto/skrzynka,
Inne odmiany jabłka 70k brutto skrzynkę + 20kr / skrzynka jako bonus jakościowy. Jakość zbiorów sprawdzana jest następnego dnia na sortowni pod względem urazów owoców i ogólnych wymogów jakościowych.
Gruszki odmiana: Clara Frijs 140 kr brutto/skrzynka,
Inne odmiany gruszki: 100 kr brutto/skrzynka +20 kr / skrzynka jako bonus jakościowy. Jakość zbiorów sprawdzana jest następnego dnia na sortowni pod względem urazów owoców i ogólnych wymogów jakościowych.

Pomoc w organizacji mieszkania
Pomoc administracyjną w Danii
Zapewniamy kurtkę i spodnie przeciwdeszczowe oraz rękawice
Kilometrówka za dojazd do pracy własnym samochodem

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń