Zbiór warzyw - 1800-2200 euro netto bez j obcego

Data publikacji: 26-08-2024
Miejsce Pracy: Volkel, Holandia
Wynagrodzenie: 1800-2200euro netto
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Rodzaj Pracy: Praca sezonowa
Rodzaj Umowy: Umowa zlecenie
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Nie wymagana znajomość
Zakwaterowanie: Tak

Pracownik zbioru warzyw – bez wymogu znajomość j. obcego - Holandia

Dla naszego Klienta, holenderskiej firmy, zajmującej się zbiorem i dystrybucją warzyw, poszukujemy Kandydatów na stanowisko – pracownik zbioru warzyw

Lokalizacja – Volkel, Holandia

Start pracy – wrzesień 2024

Wyjazd z Warszawy: 02.09.2024

Oferta:

  • Umowa zlecenie – oddelegowanie do Holandii
  • Praca od poniedziałku do soboty (5:00-5:30 - +/- 17:00)
  • 38h tygodniowo + nadgodziny
  • Zatrudnienie na cały sezon
  • Stawka podstawowa - 13,68
  • Miesięcznie 1800-2200 euro netto
  • Godziny ponad 38 – dodatek 8,25%
  • Godziny ponad 48 dodatek 25%
  • Dodatek wakacyjny i urlopowy (8,33% i 10,92%)
  • Bonus dla kierowcy – 100 euro/miesiąc
  • Zakwaterowanie – płatne 97 euro/tydzień
  • Transport do pracy busem
  • Zorganizowany wyjazd busem z Warszawy do Volkel (koszt 120 euro)
  • Dojazd do Warszawy we własnym zakresie

Zadania:

  • Zbieranie warzyw z pola
  • Odcinanie niepotrzebnych pędów/części roślin
  • Pakowanie warzyw w pojemniki/opakowania/folie
  • Układanie warzyw w skrzyniach na paletach
  • Praca przy maszynie/pasie podajnym

Wymagania:

  • Dobra kondycja fizyczna
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń