Poszukujemy doświadczonego zbrojarza do pracy na budowach w Białymstoku i okolicach. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie prac zbrojarskich w ramach realizowanych projektów budowlanych.

Zbrojarz – Oferta Pracy

Data publikacji: 22-08-2024
Miejsce Pracy: Białystok
Stanowisko: Zbrojarz / Betoniarz
Rodzaj Pracy: Praca stała
Wymiar Pracy: Pełny etat
Doświadczenie: Wymagane

Firma: VESTA

Opis stanowiska:

Obowiązki:

  • Wykonywanie zbrojeń na podstawie rysunków technicznych.
  • Przygotowanie i montaż zbrojenia na budowie.
  • Cięcie i gięcie prętów zbrojeniowych.
  • Montaż zbrojeń w szalunkach i formach betonowych.
  • Praca zgodnie z przepisami BHP i standardami jakości.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku zbrojarza.
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych.
  • Znajomość narzędzi i maszyn stosowanych w pracach zbrojarskich.
  • Zdolność do pracy fizycznej.
  • Dokładność, sumienność, odpowiedzialność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Brak nałogów alkoholowych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
  • Pracę w zespole doświadczonych fachowców.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Ubezpieczenie zdrowotne i grupowe.
  • Benefity pracownicze, w tym obiady oraz możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej.
  • Praca przez cały rok, bez przestojów, w stabilnej firmie.

Jak aplikować: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: matroning@gmail.com lub kontakt telefoniczny pod numerem +48570096 086.

Nie czekaj, dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę z nami!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń