Zdalny Pracownik HELPDESK w dziale kadrowo – płacowym z orzeczeniem

Data publikacji: 05-09-2024
Miejsce Pracy: cała Polska, praca w miejscu zamieszkania
Wynagrodzenie: 4500-6000 zł miesięcznie
Stanowisko: Konsultant Telefoniczny
Rodzaj Pracy: Praca zdalna
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski

BPO NETWORK Sp. z o.o.
Poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowiska pracy dla pracodawców, oferując kompleksową rekrutację i wsparcie w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami. Naszym celem jest zapewnienie pełnego zadowolenia zarówno pracownikowi, poszukującemu pracy, jak i pracodawcy, szukającemu najlepszego pracownika. Jesteśmy agencją headhunterską, świadczącą wsparcie dla pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnością. Oferujemy także wsparcie w uzyskaniu dofinansowania PFRON dla pracodawców w ramach naszych kompleksowych usług, a także pełen zakres szkoleń dla pracowników, managerów lub całych firm.

Znajdź idealnego pracownika z nami i skorzystaj z naszej wiedzy w dziedzinie rekrutacji i zatrudniania osób z niepełnosprawnościami.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik HELPDESK w dziale kadrowo – płacowym z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Praca zdalna (cała Polska)

Wymagania:

● Mile widziane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
● Znajomości i umiejętności pracy z oprogramowaniem pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem programu EXCEL
● Znajomość Systemu Fakturowania SaldeoSMART, a także systemu Enova365 lub Optima
● Znajomości zagadnień związanych z obsługą kadrowo – płacową
● Chęć nauki i szkoleń oraz poszerzania swojej wiedzy
● Samodzielność w działaniu
● Otwartość
● Komunikatywność
● Telefoniczna obsługa klienta
● Stałe łącze Internetowe

Mile widziane:

● Doświadczenie na podobnym stanowisku
● Znajomość języka angielskiego

Obowiązki:

● Instalacja oprogramowania i jego poszczególnych elementów
● Konfiguracja oprogramowania i jego poszczególnych elementów
● Pomoc i asysta przy uruchomieniu i wdrażaniu ww. systemów, usług i aplikacji
● Testowanie i analiza poszczególnych elementów systemu
● Kontakt ze wsparciem technicznym oraz przygotowywanie opisów ewentualnych problemów

Oferujemy:

● Pracę zdalną
● Umowę o pracę na okres próbny 3 miesiące
● Umowę o pracę w okresie zasadniczym na rok
● Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin pracy 7h
● Wynagrodzenie w okresie próbnym od 4500-6000 zł brutto
● Wynagrodzenie w okresie zasadniczym 6000-7500 zł brutto
● Respektowanie wszystkich zasad dotyczących pracy OzN
● Dostęp do szkoleń
● Komputer i potrzebne oprogramowanie do pracy
● Pakiet Medyczny MEDICOVER

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Ilona
798 951 967

ikawiecka@bponetwork.pl
rekrutacja@bponetwork.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

JEŚLI CHCESZ SPRAWDZIĆ CZY OGŁOSZENIE JEST JESZCZE AKTUALNE, ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ
(Aby wyświetlić stronę proszę wkleić nazwę strony od www. do przeglądarki)

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń