Sobiesław Zasada Automotive, firma z bogatą historią i solidną pozycją na rynku motoryzacyjnym, poszukuje doświadczonego Pracownika Technicznego, Złotej rączki. W tym procesie rekrutacyjnym pragniemy podkreślić, że wiek nie stanowi dla nas przeszkody – wręcz przeciwnie, poszukujemy osób 50+, które p

Złota Rączka, Pracownik Techniczny

Data publikacji: 15-10-2024
Miejsce Pracy: Kraków, Tyniecka 118a
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa zlecenie
Wymiar Pracy: Pełny etat

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad bieżącą obsługą obiektu, utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji wykonywanych przez siebie prac
  • Diagnozowanie awarii i usterek
  • Rozwiązywanie problemów technicznych
  • Wykonywanie drobnych prac montażowych, naprawczych
  • Utrzymanie terenu zewnętrznego w pełnej sprawności technicznej
  • Realizacja potrzeb zakupowych

Czego oczekujemy od Kandydatów:

  • Otwartości na różnorodność zadań
  • Samodzielności w rozwiązywaniu problemów
  • Sumienności, dobrej organizacji czasu pracy
  • Dyspozycyjności
  • Czynnego prawa jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie z zakresu technicznej obsługi obiektów
  • Mile widziane uprawnienia SEP

Jako pracodawca oferujemy:

  • Umowa zlecenie (rozliczenie godzinowe lub miesieczne)
  • Niezbędne oraz dodatkowe narzędzia pracy
  • Praca od poniedziałku do piątku (07.00-15.00, w okresie zimowym: 06:00-14:00).

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o. Sp.j. z siedzibą w Krakowie przy ul. Armii Krajowej 19. Dane będą przetwarzane wyłączenie zgodnie z celami wykazanymi w momencie ich zbierania oraz przetwarzane do czasu odwołania zgody lub ustania wymogu prawnego

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń