Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Poszukujemy na stanowisko:

DYREKTOR DZIAŁU w branży okiennej (m/k)

Data publikacji: 09-07-2024
Miejsce Pracy: Syców
Stanowisko: Manager

O nas

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, lider na rynku pracy, poszukuje doświadczonego profesjonalisty na stanowisko Dyrektora Działu w branży okiennej. Nasza firma, część międzynarodowej grupy, specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości usług rekrutacyjnych.

Lokalizacja

Syców, województwo dolnośląskie

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pełny etat z możliwością natychmiastowego rozpoczęcia
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Szanse na rozwój zawodowy

Twoje zadania

  • Ścisła współpraca z zarządem i innymi działami firmy
  • Efektywne zarządzanie zespołem pracowników
  • Implementacja innowacyjnych rozwiązań zwiększających wydajność
  • Skuteczne rozwiązywanie konfliktów i utrzymywanie pozytywnej atmosfery
  • Tworzenie i wdrażanie programów rozwoju pracowników
  • Wsparcie organizacyjne i administracyjne dla zespołu

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku kierowniczym
  • Znajomości nowoczesnych praktyk i trendów w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętności budowania pozytywnych relacji interpersonalnych

Jak aplikować?

Jeśli nasza oferta Cię zainteresowała, nie czekaj! Aplikuj już teraz i dołącz do grona zadowolonych profesjonalistów.

Kontakt:

E-mail: info@walterfachkraft.pl
Tel: +48 71 366 60 81

Doceniamy różnorodność, dlatego nasza oferta jest otwarta dla wszystkich, niezależnie od płci.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z RODO.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń