Dla naszego kleinta poszukujemy osobę na stanowisko konstruktora

Konstruktor

  • Data publikacji:
  • 21-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Cała Polska
  • Stanowisko:
  • Konstruktor

Konstruktor

Opis stanowiska:

  • Projektowanie nowych wyrobów dla branży sanitarnej (elementy wykonane z tworzyw
    sztucznych, kompozytów i metalu)
  • Wprowadzenie zmian w istniejących wyrobach
  • Działania w zakresie poprawy jakości produktów i obniżenia kosztów produkcji
  • Nadzór nad przygotowaniem prototypów i testowaniem nowych wyrobów
  • Udział we wdrożeniu wyrobu do produkcji seryjnej
  • Współpraca z dostawcami komponentów oraz producentami narzędzi produkcyjnych
  • Analiza i rozwiązywanie problemów konstrukcyjnych wyrobów oraz narzędzi
    (wsparcie produkcji)
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej i przygotowanie raportów
  • Odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie przydzielonych zadań
  • Współpraca i wsparcie techniczne innych działów
  • Śledzenie trendów i nowości technologicznych na rynku, wprowadzanie do produkcji
    nowych materiałów i technologii

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego technicznego (mechanika, budowa maszyn, inżynieria
    materiałowa, przetwórstwo tworzyw sztucznych lub inne pokrewne)
  • Znajomość rysunku technicznego oraz doświadczenie projektowania w środowisku
    3D: np. SOLIDWORKS; NX Siemens
  • Znajomość projektowania i technologii wytwarzania elementów z tworzyw sztucznych;
  • Znajomość technologii druku 3D
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne, pracy w zespole, umiejętność analitycznego
    myślenia, kreatywność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dużą samodzielność w organizacji pracy własnej
  • Udział w ciekawych projektach
  • Możliwość rozwoju

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń