praca SPAWACZ WIG/TIG Niemcy (ok. Świnoujścia)

  • Data publikacji:
  • 07-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy, Wolgast
  • Wynagrodzenie:
  • 2900€ netto miesięcznie
  • Stanowisko:
  • Spawacz

Praca dla spawacza TIG/WIG
lokalizacja: Wolgast (Meklemburgia-Pomorze Przednie)

obowiązki:
spawanie rurociągów i konstrukcji wsporczych na pokładzie
spawanie wszystkich niezbędnych czynności sprzętowych
spawanie w ograniczonych pozycjach (pozycje sztywne, nad głową)
montaż i spawanie wypaleń

wymagania:
komunikatywna znajomość języka niemieckiego
prawo jazdy i samochód
ważne uprawnienia spawalnicze

warunki pracy:
wynagrodzenie 2900 EUR netto miesięcznie
niemiecka umowa o pracę
ubezpieczenie
możliwość zakwaterowania

Kontakt: 537988887 lub 504028129

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń